Licznik Odwiedzin
Dzisiaj52
Wczoraj295
Wszystkie285671
Panel logowaniaPożar domu

Pożar domuDnia 9 kwietnia 2014r., około godziny 18.00 strażaków zadysponowano do pożaru domu w miejscowości Kaźmierz. Ogień najpierw pojawił się w pomieszczeniach piwniczych, następnie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. Zadymienie było duże.

Więcej…

 

Wypadek

WypadekW nocy z 29 na 30 marca 2014r., strażaków zadysponowano do wypadku, który miał miejsce w miejscowości Komorowo. Po dojeździe okazało się, że kierujący autem osobowym z przyczyn ustalanych przez policję, zjechał nagle z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach.

Więcej…

 

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI DLA DOMU DZIECKA W SZAMOTUŁACH

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KAŹMIERZU

INFORMUJE, ŻE

W DNIACH OD 1 – 18 KWIETNIA 2014 R.

ORGANIZUJE ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI

DLA DOMU DZIECKA W SZAMOTUŁACH

Dary można złożyć do specjalnie oznaczonych koszy w następujących sklepach

CHATA POLSKA, ul. Jana Pawła

ABC, ul. Nowowiejska

BUZIACZEK, ul. Orzeszkowej

 

Turniej Halowy Piłki Nożnej

Turniej Halowy Piłki NożnejDnia 15 marca 2014r., w hali sportowej w gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu odbył się III Turniej Halowy Piłki Nożnej Strażaków z gminy Kaźmierz. Udział w grze zgłosiło 5 drużyn. Miejsce pierwsze zajęła drużyna z OSP Kaźmierz, drugie OSP Sokolniki Małe, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Kopaniny.

Więcej…

 

Pożary traw

Pożar trawW dniach 9 i 12 marca 2014r., strażaków z OSP Kaźmierz i PSP Szamotuły zadysponowano do pożaru traw. Niestety zdarza się to ostatnio często, a błędne jest myślenie ludzi, że wypalanie nieużytków przyspiesza odrost traw.

Więcej…

 

Zniszczona barierka

Uszkodzona barierkaDnia 23 lutego 2014r., strażacy udali się pod szkołę podstawową w celu usunięcia uszkodzonej barierki, która zagrażała pieszym, gdyż znajdowała się na chodniku.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Dzisiaj

24 Kwietnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis,
Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało 252 dni.