Informacje

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Mamy ponad stuletnią tradycję!

Mamy ponad stuletnią tradycję!

Jednostka OSP w Kaźmierzu została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz.
Posiadamy nowoczesny sprzęt i odpowiednie wyszkolenie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt i odpowiednie wyszkolenie.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje z zakresu gaszenia pożarów, ratownictwa drogowego i udzielania pierwszej pomocy.
Zawsze jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Zawsze jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Staramy się zawsze jak najszybciej dotrzeć do potrzebujących pomocy.
Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi!

Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi!

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby zostać strażakiem OSP, to właśnie teraz twoje marzenie może się spełnić.

STRONĘ ODWIEDZONO

2676990
Dzisiaj: 13
Wczoraj: 23

fepr

POGODA

PRZEKAŻ SWÓJ 1.5% PODATKU

NA RZECZ OSP KAŹMIERZ

KRS 0000116212

cel szczegółowy

"Ochotnicza Straż Pożarna 64-530 Kaźmierz, ul. Topolowa 2".

Gwarantujemy, że każde 1.5%

wykorzystamy w 100%

na Wasze bezpieczeństwo!

 

 
 
 
 

   W sobotę 26 listopada 2022 r., około godziny 22:30 strażacy z JRG Szamotuły, OSP Chlewiska i OSP Kaźmierz zostali zadysponowani do zdarzenia na drodze pomiędzy miejscowościami Radzyny i Myszkowo. Po dojeździe na miejsce zastano uszkodzone auto osobowe na poboczu, które wcześniej otarło się o przydrożne drzewo. Na miejscu obecny był ZRM, a poszkodowany znajdował się pod opieką ratowników medycznych. Obecna była również Policja, która bada przyczyny zdarzenia.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.