Mamy ponad stuletnią tradycję!

Jednostka OSP w Kaźmierzu została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz.
Posiadamy nowoczesny sprzęt i odpowiednie wyszkolenie.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje z zakresu gaszenia pożarów, ratownictwa drogowego i udzielania pierwszej pomocy.
Zawsze jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Staramy się zawsze jak najszybciej dotrzeć do potrzebujących pomocy.
Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi!

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby zostać strażakiem OSP, to właśnie teraz twoje marzenie może się spełnić.

STRONĘ ODWIEDZONO

Wczoraj: 26

POGODA

PRZEKAŻ SWÓJ 1.5% PODATKU

NA RZECZ OSP KAŹMIERZ

cel szczegółowy

"Ochotnicza Straż Pożarna 64-530 Kaźmierz, ul. Topolowa 2".

Gwarantujemy, że każde 1.5%

wykorzystamy w 100%

na Wasze bezpieczeństwo!

W sobotę 11 czerwca 2022 r., po godzinie 23:00 dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Gaj Wielki. Doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych. Dwie osoby poszkodowane zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala, natomiast u kolejnej poszkodowanej osoby przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Do zdarzenia zadysponowano: JRG Szamotuły, OSP Bytyń, OSP Kaźmierz, OSP Podrzewie, OSP Tarnowo Podgórne, ZRM, Policję. Obecny był także Prokurator.