Telefony alarmowe 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Ilość Odwiedzin

Dzisiaj 6

Wczoraj 17

Wszystkich 2645501

fb 01

OSP Kaźmierz

W niedzielę 25 lipca 2021 r., strażacy z OSP Kaźmierz trzy razy byli alarmowani do wyjazdów. Pierwszy wyjazd o godzinie 13: 46 do zabezpieczenia lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zostało wezwane do udzielenia pomocy chorej z Kaźmierza. Udział w zdarzeniu brały: JRG Szamotuły, OSP Chlewiska, OSP Kaźmierz i śmigłowiec LPR. Drugi wyjazd, to zabezpieczenie miejsca, na które spadły linie energetyczne po tym jak spadł na nie suchy konar drzewa. Tutaj działali: JRG Szamotuły, OSP Kaźmierz oraz Pogotowie Energetyczne. Trzeci wyjazd o godzinie 20:17 do miejscowości Wierzeja gm. Duszniki, gdzie doszło do pożaru zboża na pniu, ścierniska i trawy. Tym razem dyżurny zadysponował: JRG Szamotuły, OSP Ceradz Dolny, OSP Duszniki, OSP Grzebienisko, OSP Kaźmierz, OSP Podrzewie i OSP Sękowo.