Mamy ponad stuletnią tradycję!

Jednostka OSP w Kaźmierzu została założona 4 czerwca 1912 roku i jest najstarszą jednostką na terenie gminy Kaźmierz.
Posiadamy nowoczesny sprzęt i odpowiednie wyszkolenie.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje z zakresu gaszenia pożarów, ratownictwa drogowego i udzielania pierwszej pomocy.
Zawsze jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Staramy się zawsze jak najszybciej dotrzeć do potrzebujących pomocy.
Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi!

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o tym, żeby zostać strażakiem OSP, to właśnie teraz twoje marzenie może się spełnić.

STRONĘ ODWIEDZONO

Wczoraj: 26

POGODA

PRZEKAŻ SWÓJ 1.5% PODATKU

NA RZECZ OSP KAŹMIERZ

cel szczegółowy

"Ochotnicza Straż Pożarna 64-530 Kaźmierz, ul. Topolowa 2".

Gwarantujemy, że każde 1.5%

wykorzystamy w 100%

na Wasze bezpieczeństwo!

Dnia 3 maja 2016 r. został zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Kaźmierzu Gminny Dzień Strażaka. Na kaźmierski rynek przybyli strażacy z jednostek OSP z gm. Kaźmierz, gdzie przy słonecznej pogodzie zaprezentowano swój sprzęt, który używają podczas akcji. Można było spróbować swoich sił na fantomach, aby wiedzieć, jak zachować się, gdy ktoś z naszego otoczenia będzie potrzebował pomocy. Było też kilka konkurencji dla dzieci, które prowadzili członkowie MDP wraz z harcerzami. Dh Zenon Pawlaczyk, oprócz wstępnego przemówienia zaprosił wszystkich na grochówkę, natomiast Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka poparł działania strażaków oraz obiecał wspomagać, jak tylko będzie możliwość. Gminny Dzień Strażaka uważamy za udany. Dopisała pogoda i licznie przybyli mieszkańcy.