Telefony alarmowe 998 / 112

Pamiętaj - fałszywy alarm może być przyczyną ludzkiej tragedii !!!

Oddział Gminny ZOSP RP

MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA

logomdp

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

100lat

Wspierają nas

kasa

OSP Kaźmierz

W sobotę 21 maja 2016 r. odbył się III Powiatowy Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z jednostek powiatu szamotulskiego pod patronatem Gminy Wronki i Nadleśnictwa Wronki. Do udziału zgłosiło się 10 drużyn. Trasa przebiegała wokół jeziora Radziszewskiego, gdzie po drodze były przewidziane różne konkurencje i zakończyła się na boisku sportowym w Chojnie. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

  • I MDP OSP Wronki-84 pkt,
  • II MDP OSP Niewierz-79 pkt,
  • III MDP OSP Kaźmierz -78 pkt.

Kolejne miejsca zajęły:

  • IV MDP OSP Chojno i Ostroróg-75 pkt,
  • V MDP OSP Duszniki-73 pkt,
  • VI MDP OSP Piotrowo i Pniewy -72 pkt,
  • VII MDP OSP Przecław-69 pkt,
  • VIII MDP OSP Koźle- 62 pkt.

Cała trasa była ciekawa i bardzo dobrze oznakowana. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i atmosferę.

Czytaj więcej...

OSP Kaźmierz

W sobotę 13 czerwca 2015 r. odbył się Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Kaźmierz. Drużyny wyruszały z dwóch wyznaczonych punktów. Po przejściu trasy z metą w Gaju Wielkim uczestnicy brali udział w różnych konkurencjach. Miejsce I zajęła MDP z Kopaniny, II MDP z Kaźmierza, III MDP z Radzyn. Wszystkim gratulujemy, a organizatorom dziękujemy.

Czytaj więcej...

OSP Kaźmierz

W dniu 16 maja 2015 r. odbył się II Powiatowy Rajd MDP. Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wraz z opiekunami pokonali trasę z Grzebieniska do Dusznik, która przebiegała przez Kunowo i Młynkowo. Na tej trasie czekały na wszystkich różne konkurencje m in. rzut piłką do celu, rozpoznanie sprzętu pożarniczego czy też udzielanie pierwszej pomocy i rozwiązywanie testów. Pogoda dopisała. Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas.

Czytaj więcej...

OSP Kaźmierz

Dnia 13 września 2014 r. odbył się rajd  MDP z metą w Kopaninie. Wzięło w nim udział 7 drużyn z terenu Gminy Kaźmierz, a mianowicie: MDP Bytyń, Chlewiska, Gaj Wielki, Gorszewice, Kaźmierz, Kopanina i Radzyny. Jak co roku członkowie, a może i przyszli strażacy brali udział w różnych konkurencjach, w których to MDP Kopanina zajęła miejsce I, Kaźmierz miejsce II, a Chlewiska miejsce III. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Oprócz ładnej pogody dopisał i dobry humor. Dziękujemy za gościnę jednostce z Kopaniny oraz wszystkim osobom wspierającym.

Czytaj więcej...

OSP Kaźmierz

Dnia 14 września 2013 r. odbył się Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Kaźmierz zorganizowany przez Związek Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych. Po przejściu wyznaczonych tras drużyny dotarły do Bytynia, gdzie była meta. Udział w rajdzie wzięło sześć drużyn z Bytynia, Chlewisk, Gaju Wielkiego, Kaźmierza, Kopaniny i Radzyn.

Czytaj więcej...

Szukaj na stronie

fepr

POGODA